Rutger Hauer

Rutger Oelsen Hauer

8,2
16 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rutger Hauer

Powiem wprost: jeśli kiedyś powstanie sekta wyznawców Rutgera Hauera, zapisuję się natychmiast. Albo lepiej! Chcę być guru! ;)
Jest pierwszym aktorem, jaki wzbudził mój zachwyt, a miałam wówczas lat 8, albo 7, nie pamiętam, bo od tamtego czasu minęły całe wieki. ;) Tak czy owak, nadal jest w moich oczach niekwestionowanym mistrzem aktorstwa, z przyjemnością oglądam każdy film, w jakim się pojawi, bez względu na to, czy przez 10 minut, czy gra główną rolę. Zgadzam się z jednym z przedmówców na tym forum, obojętnie w jakiej szmirze Rutger nie zagra, zawsze wypadnie znakomicie i za zwyczaj jego postać ratuje cały film. Nieprzeciętny artysta, elektryzująca osobowość, może trochę oderwany od rzeczywistości, ale to jak najbardziej pozytywna cecha. :)
Za zwyczaj nie piszę peanów pochwalnych na forach, ale w przypadku Rutgera robię wyjatek, ponieważ go wielbię. Bezapelacyjnie.

Lady_Cat_Black

Jeśli tak ująć temat, to ja ostatnio przeżyłam nawrócenie ;) po tym jak złapałam jeden ze starych filmów z Rutgerem w TV.

Mam teraz sporo filmowych zaległości do nadrobienia, ale z tego co już widziałam, całkowicie się zgadzam z tym peanem :)

Lady_Cat_Black

Napisz do niego jak tak bardzo podziwiasz albo wpisz się do księgi gości http://www.rutgerhauer.org/.
Filmy - Obroża, Ślepa furia, Poszukiwany żywy lub martwy, Autostopowicz, Blade Runner, W oka mgnieniu, Krew Bohaterów, Tureckie owoce, Śmierć w gigabajtach, Nocny jastrząb, Zaklęta w sokoła itd, jest tego trochę, też jestem fanem ale nie do przesady. Lubię z tym aktorem gatunek filmu - sensacja-komedia i science fiction.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones