PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33343}

Niebezpieczny umysł

Confessions of a Dangerous Mind
6,8 26 119
ocen
6,8 10 1 26119
6,8 12
ocen krytyków
Niebezpieczny umysł
powrót do forum filmu Niebezpieczny umysł

Nieno, ten film jest straszny! Gdzie tu sens, gdzie logika? Jak można polubieć tego gościa, przecież to jakiś totalny zdeb

ocenił(a) film na 5
marta_kosinska

trudno sie z toba nie zgodzic. sam rockwell zupełnie nie pasuje do tej roli.

ocenił(a) film na 8
adeusz

a dla mnie to gosci zagral zarabiscie! widzialam ten film z cztery razy i nikogo innego sobie w tej roli nie wyobrazam!

użytkownik usunięty
marta_kosinska

po pół godzinie wyłączyłem v-playera, film głupkowaty, poracha....
Podobnie jak Dogville czy Mullholland Drive....komu takie bzdety robią...?

ocenił(a) film na 8
marta_kosinska

Eh, wygląda na to, że niektóre filmy nie są dla wszystkich. :F

ronak

Niektórzy nie przepadjaą za takimi filmami bo nie ma takich przesłań jak: Dobry wygrał zły przegrał, bohater nauczył się że dobro się opłaca i inne tego typu morały podane jak na tacy...Mullholland drive nie każdemu się podoba spoko, ale czemu odrazu piszecie że to dno czy beznadzieja??jak ktoś zaczyna oglądac film dogville albo mullholland a widział wcześniej inne filmy lyncha albo triera wie czego się spodziewac....to jest kino dla osób wymagających - jeżeli komuś sie nie podoba ok spoko ale nie mówcie odrazu że dno itp....

They_Are_Not_You

a tak na marginesie jak można obiektywnie ocenic film któego się widziało tylko 30 minut?...zanim ocenię film to obejrzę go do końca....

They_Are_Not_You

Kiedy przeczytałam opis myślałam ze to bedzie wartościowy film a okazał sie tak beznadziejnie nudny że po 40 minutach zaczełam liczyc keidy sie skończy a potem go wyłaczyłam Podjrzewam że podobał sie tylko tym co lubia seks i przeklinać

kinia_16

To się mylisz - scen z seksem i z przeklinaniem owszem było dużo (czasami było ich za dużo),ale to było celowe, ponieważ jak był młody żadna laska go nie chciała i to było dla niego spełnieni teog czego nie mógł spełnic w młodości...mi się podobało pokazanie cżłowieka, który chciał osiągnąc wiele - osiągnął w TV bardzo dużo, ale co z tego jak był wrakiem jako człowiek, nie mógł sobie znaleźc miejsca, był zagubiony, jego umysł był niebezpieczny....sukces mu w tym momencie wiele nie dał -te problemy psychiczne i zniszczenie moralne pozozstało mu do końca życia.

ocenił(a) film na 4
They_Are_Not_You

zaraz po przeczytaniu,że film jest 'nielogiczny' jak m.drive, od razu poszłam po wyborczą. i po obejrzeniu "niebezpiecznego umysłu" nie rozumiem skąd porównania do mulholland drive... Niebezpieczny umysł, to ot taki pseudobiograficzny filmik. Nie ma w nim ani trochę tej tajemniczości i specyficznej atmosfery z filmu Lynch'a. Nie trzeba oglądać go kolejny raz aby zrozumieć. Jakoś nie bardzo mi się podobał, oglądnęłam go na 2 raty (trochę przynudzał).

kinia_16

to zależy jakie kto ma wartosci i czego szuka. film nie powalił mnie ale też nie był taki zły. masz pecha, ze wyłączyłaś film po ok 40 minutach bo 2-ga połowa była zdecydowanie lepsza...było kilka takich sytuacji, gdzie naprawde zaczełam sie zastanawiać nad tym co robie a raczej nad tym czego nie robie...i nad tym co jest dla mnie ważne a może tylko wydaje mi sie ważne....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones