PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33343}

Niebezpieczny umysł

Confessions of a Dangerous Mind
6,8 26 119
ocen
6,8 10 1 26119
6,8 12
ocen krytyków
Niebezpieczny umysł
powrót do forum filmu Niebezpieczny umysł

"Niebezpieczny umysł / Confessions of a Dangerous Mind" (2002) (drugie spotkanie) - w ramach dowcipnej autopromocji twórca amerykańskich programów telewizyjnych napisał autobiografie w której dorobił sobie etat zawodowego zabójcy amerykańskiego rządu. I tak drażniący i arogancki samolub odpowiedzialny za sukces kilku idiotycznych teleturniejów co jakiś czas uderza w wrogów Ameryki.
Dziwaczny zapis dziwacznej bajki dziwacznego człeka, ani śmieszne, ani interesujące.

harkonen_mgla

Nie mogę zrobić nic innego, tylko przyznać Ci rację. Mimo, że się starałam to po prostu nie byłam w stanie obejrzeć filmu do końca. Zaskoczyła mnie tylko dość spora plejada gwiazd, które pojawiają się na ekranie znikąd i jeszcze szybciej z niego znikają (Brat Pitt!). No cóż, widocznie kierowała nimi sympatia do Clooneya, bo wątpię żeby to scenariusz przykuł ich uwagę:). Może nie powinnam oceniać skoro nie widziałam zakończenia, ale już nie pamiętam kiedy ostatnim razem oglądałam tak beznadziejne filmidło o niczym.

ocenił(a) film na 10
harkonen_mgla

polecam uwaznie przygladac sie kolejnym scenom bo rezyser sugeruje ktora czesc historii to jego zdaniem prawda a ktora fikcja... gra swiatla komiksowa stylistyka oklepane szpiegowskie schematy itp itd. moim zdaniem ten film to przede wszystkim historia czlowieka ktory chce byc kims tak bardzo ze ucieka w fikcje.. a swoja droga to barris pewnie mial jakis zwiazek z CIA moze pisal im jakies notatki albo cos takiego a potem na starosc puscil wodze fantazji juz calkiem ;D z reszta nie wazne przyznaje ze historia w ogolnym zarysie jest taka sobie natomiast realizacja jest ok... mnie sie film bardzo podobal bo rzadko mi sie zdarza juz zobaczyć cos co sie wylamuje ze schematow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones