PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612493}
7,6 7
ocen
7,6 10 1 7

Frank or Francis
powrót do forum filmu Frank or Francis
Vayus

Wybitny film znając życie :D

Vayus

widziałaś Adaptację? :p (Kaufman+Cage)

Vayus

Paskudna ? Oglądnij "Adaptację" Ja się nie mogę doczekać w końcu znowu Cage u Kaufmana

Lukasz_Broda

Znam "Adaptację", a pisząc o paskudnej obsadzie nie miałem na myśli Cage'a, który jest geniuszem. Steve Carell czy Jack Black to beztalencia.

Vayus

Cage geniuszem? a kult widziała? xD

Spidey_

Fakt, że Cage gra już od lat w filmach bardzo wątpliwej jakości, a jego przygotowaniu do roli w tychże produkcjach można wiele zarzucić jest w tym przypadku bez znaczenia. Polecam zapoznanie się z kinem lat 80' i 90', w którym Cage zostawił niemały ślad.

Vayus

Ok... ale ten film nie powstanie w latach 80,90 ale teraz :)

Spidey_

O ile w ogóle powstanie...
Jeśli aktor był przez 20 lat swojego życia świetny w swoim fachu, a potem zaczął grać w filmach uwłaczających inteligencji widza to znaczy, że już nie umie dobrze grać? Zapomniał jak się to robi? Cage to profesjonalista i do produkcji Kaufmana, którego bardzo ceni na pewno by się przyłożył. Zresztą, Cage nie grał w samych crapach w ostatnich latach. 2009 i świetna rola w "Złym poruczniku" Herzoga to najlepsze potwierdzenie moich słów. Gra w gównianych filmach = gra gównianie, gra w czymś ambitnym = gra ambitnie - proste. Kto by się do roli w "Kulcie" przykładał?

Vayus

Gra w słabych filmach bo nie ma wyboru przez problemy finansowe. Ale aktorem był świetnym. No i w tym filmie będzie też Kline jeśli oczywiście powstanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones