PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8334}

Apokalipsa

Omega Doom
5,2 1 461
ocen
5,2 10 1 1461
Apokalipsa
powrót do forum filmu Apokalipsa

Polecam :)

ocenił(a) film na 8

Film może nie idealny i nie całkiem logiczny ale jak dla mnie jeden z lepszych.
Długo się zastanawiałem czemu ten film spodobał mi się do tego stopnia że postanowiłem go nabyć na DVD.

-po pierwsze, był to film o androidach więc wszystkie postacie to androidy, jak dla mnie logiczne i oryginalne,
-po drugie, film nie kończy się jakąś wielką miłością (elementem obowiązkowym w dzisiejszych "superprodukcjach") co po części wynika z punku pierwszego,
-po trzecie, nareszcie jakiś film ukazujący świat przyszłości nie dziejący się na jakiejś pustyni :)
-po czwarte efektów specjalnych dużo nie ma ale jak dla mnie zniszczone miasto i porozrzucane wokół androidy dają rade,
-po piąte najważniejsze podoba mi się przedstawienie logiki androidów, po prostu jest w niej coś przekonującego. Ktoś powie zbyt ludzcy no ale czy tak naprawdę wiemy jak będzie działać sztuczna inteligencja?

Film trafił w moje gusta, powiem szczerze że wolał bym Apokalipse niż większość dzisiejszych "superprodukcji" razem wziętych

ocenił(a) film na 5
x64joxer

A co bardziej Tobie przypadło do gustu z filmów o cyborgach - Nemesis 1992, Rycerze 1993 czy Apokalipsa 1996 ?

ocenił(a) film na 6
returner

Wszystkie trzy sa warte obejrzenia bo kazdy z nich ujmuje inaczej ten temat i jest orginalny w porownaniu do reszty filmow o cyborgach itp od lokalizacji po fabule

ocenił(a) film na 3
x64joxer

Niestety, chłopie, ale ten film się tak zastrzał jak ja. A sobie daję 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones